- 61%

Чадор-бастун 2во1

Original price was: 990.00ден.Current price is: 390.00ден.

Овој прекрасен чадор е изработен од квалитетни материјали и има ергономска рачка. Може да се користи кога врне и на сонце. Практичноста на овој производ доаѓа со тоа што може да се користи и како помагало при одење-бастун.

Шифра: 1753 Категорија:

Овој прекрасен чадор е изработен од квалитетни материјали и има ергономска рачка. Може да се користи кога врне и на сонце. Практичноста на овој производ доаѓа со тоа што може да се користи и како помагало при одење-бастун. Делот кој што потпира на земјата е изработен од специјална гума, со не-лизгачки дел кој ви нуди дополнителна сигурност додека го користите како помагало. Достапен е во четири модерни бои : црна, сива, сина и тегет.