- 35%

Ел. бокал за вода Raf-7872

Original price was: 1,990.00ден.Current price is: 1,290.00ден.

Електричен бокал за топла вода со голем капацитет од 1.8L и јачина од 2200w со кој ќе стоплите или зовриете вода за многу кратко време.

Достапност: Само 2 останато на залиха

Шифра: 9926 Категории: ,

Електричен бокал од брендот Raf изработен од квалитетни материјали и е со супер модерен дизајн кој ќе се вклопи во секоја кујна. Бокалот има капацитет од 1.8л. и јачина од 2200w, одличен е за подготовка на топла вода за кафе и чаеви.

Електричниот бокал од Raf има вградена мрежа за прецадување на отворот каде што излегува водата па така ќе можете во него дирекно да си подготвите чаеви или други топли напитоци.

Внатрешноста на овој модел бокал е изработена од 304 не’рѓосувачки челик кој е многу долготраен и лесен за чистење.

Бокалот е достапен само во црвена боја.

Во комплетот ќе добиете:

1хЕлектричен бокал
1хОснова за електричен бокал

Бокал за топла вода