- 41%

Ел. бокал за вода Raf-7818

Original price was: 1,690.00ден.Current price is: 990.00ден.

Електричен бокал за топла вода изработен од стакло и капацитет од 2Л. со кој ќе стоплите или зовриете вода за многу кратко време.

Достапност: На залиха

Шифра: 9935 Категории: ,

Електричен бокал од брендот Raf изработен од квалитетни материјали и е со супер модерен дизајн кој ќе се вклопи во секоја кујна. Бокалот има капацитет од 2л. и јачина од 2000w, одличен е за подготовка на топла вода за кафе и чаеви.

Електричниот бокал од Raf има вградена мрежа за прецадување на отворот каде што излегува водата па така ќе можете во него дирекно да си подготвите чаеви или други топли напитоци.

Овој модел бокал е изработен од стакло кое му дава одличен излед и е многу практичен за чистење.

 

Во комплетот ќе добиете:

1хЕлектричен бокал
1хОснова за електричен бокал

Бокал за топла вода