- 31%

Блендер 2во1 Raf-2822

Original price was: 2,290.00ден.Current price is: 1,590.00ден.

Блендерот 2во1 од брендот Raf ќе биде вашиот омилен апарат во кујната – со него ќе можете да подготвите вкусни шејкови од овошје и зеленчук а ќе можете и да измелите јатки,семиња и сл.

Достапност: На залиха

Шифра: 11324 Категории: , ,

Искористете најмногу од вашето овошје и зеленчук со блендерот од брендот Raf Блендерот Raf има сад од 1.5л во кој ќе можете да подготвите вкусни витамински шејкови.
Во комплет со садот од 1.5л ќе добиете и супер остро сечило со 6 ножеви кое овоозможува екстракција на сите потребни влакна и витамини од овошјето и зеленчукот.
Блендерот има 2 брзини на работа како и функција за пулсирање. Јачината на моторот е 350w и работи со 22000 вртежи во минута.
Со блендерот исто така ќе добиете и мал сад и рамно сечило со кое ќе можете да измелите јаткасти плодови,семиња, кафе и сл.

Во комплетот ќе добиете:

1х Raf блендер
1х Сад од 1.5л
1х Вкрстено сечило
1х Мал сад за мелење
1х Рамно сечило.