- 32%

Безжична правосмукалка Raf-8669

Original price was: 9,990.00ден.Current price is: 6,790.00ден.

Супер практична и лесна безжична правосмукалка која ќе ви овозможи со леснотија да го исчистите вашиот дом.

Достапност: На залиха

Шифра: 9639 Категории: ,

Чистењето на домот одсега ќе биде брза и лесна работа – ви ја представуваме безжичната правосмукалка од брендот Raf која е моќна и лесна правосмукалка со која ќе го дофатите секој агол во вашиот дом. Може да се користи на 2 начини како правосмукалка за подови а се трансформира и во рачна правосмукалка за чистење мебел,пајажини,прашина и сл.

Raf безжичната правосмукалка има вградено моторизирана ротирачка четка во папучата со помош на која длабински ќе ги исчистите теписите, дополнително има вградено лед светло на папучата кое ќе ви овозможи да ја видите и најмалата прашинка на подот.

Правосмукалката има вградена батерија од 2200mAh со која ќе можете да чистите и до 40 минути непрекинато, исто така опремена е со ХЕПА филтер кој ја задржува сета прашина внатре, долготраен е и е лесен за чистење.

Во комплетот ќе добиете:

1х Raf безжична правосмукалка
1х Папуча за подови
1Х Четка и додаток за кошеви 2во1
1Х Кабел и адаптер за полнење

Безжична правосмукалка