- 50%

Безжичен сецко 4во1

Original price was: 1,190.00ден.Current price is: 590.00ден.

Пратичен мултифункционален сецко 4во1 со кој ќе можете да исечкате се што ќе посакате.

Достапност: На залиха

Шифра: 10545 Категорија:

Мултифункционален безжичен сецко со кој ќе можете да исечкате овошје или заленчик на повеќе нечини во зависност од потребите.

Сецкото е компактен и има два начини на сечкање – сечкање дирекно во чинија или сечкање посебно во садот кој го добивате во комплет со него. Со додатокот за сечкање дирекно во чинија ќе можете да исечкате потенки долги форми на зеленчук или овошје како што се млад кромид,морков,целер и сл. А пак со додатокот за сечкање во сад ќе можете да исечкате кромид,лук,апетисани,бисквити и сл.
Дополнително со него во комплетот ќе добиете и четка која се прикачува дирекно на сецкото и со неа ќе добиете моќна алатка за чистење. Четката ротира па ќе можете да ичистите и најтврдокорните нечистотии во домот.
Сецкото е безжичен и се полни со УСБ кабелче кое го добивате во комплетот со него и со едно полнење можете да го користите и до 60мин.

Во комплетот ќе добиете:
1х Безжичен сецко
1х Додаток за сечкање дирекно во чинија
1х Додаток за сечкање во сад
1х Додаток четка за чистење
1х Толчник со лупалка

Безжичен сецко 4во1Безжичен сецко 4во1

Безжичен сецко 4во1    Безжичен сецко 4во1