- 25%

Baby sofa перничка за седење

Original price was: 1,190.00ден.Current price is: 890.00ден.

Baby sofa перничка за седење која ќе им помогне на малите дечиња да седат исправено.
Baby sofa е достапна во 10 различни дезени.

Достапност: На залиха

Шифра: 3483 Категорија:

Baby sofa перничка за седење за мали деца која ќе му помогне на вашето дете да научи да седи исправено без ризик од превртување. Baby sofa е комплетно безбедна перничка за деца од 4-15 месеци. Baby sofa има нелизгачко дно и место напред за закачување на омилената играчка.

  • Изработена е од плиш и памук и се пере во машина за перење алишта.
  • Baby sofa е достапна во 10 различни модерни дезени.
  • Baby sofа перничката е со димензии 43х43х20цм.

baby sofa перничка за седење