- 50%

Навлажнувач и арома дифузер

Original price was: 1,390.00ден.Current price is: 690.00ден.

Навлажнувач за воздух и арома дифузер со интересен и модерен дизајн кој имитира вистински оган и ќе се влклопи во секој дом.

Достапност: На залиха

Шифра: 10617 Категории: ,

Навлажнувач на воздух и арома дифузер кој имитира вистински оган – интересен и модерен дизајн кој ќе се вклопи во секаков амбиент. Се што треба да направите е да додатете вода и малку етерично масло и магијата може да започне. Дифузерот е безшумен и нема да ви пречи доколу седите или одмарате покрај него. Опремен е со силни лед диоди кои имитираат висински оган и можете да ги вклучувате или исклучувате спрема вашите потреби. Одличен е за во дневната соба,детската соба или пак спалната соба.
Вградената заштита од прегревање ќе го исклучи уредот доколку остане без вода внатре.

Арома дифузерот е достапен во 2 бои: црна и бела.

Во комплетот ќе добиете:
1х Арома дифузер
1х УСБ кабел