- 47%

Апарат за вафли Raf-237H

Original price was: 1,690.00ден.Current price is: 890.00ден.

Подгответе вкусни и рамномерно испечени вафли со апаратот за подготовка на вафли од брендот Raf. Вкусно задоволство подготвено за минутка!

Достапност: На залиха

Шифра: 9631 Категории: ,

Нашите омилени вафли веќе се полесни за подотовка со апаратот за подотовка на вафли од брендот Raf. Апаратот за вафли има јачина од 850w и нелепливи плотни кои го прават готвењето со овој апарат вистинско задоволство.

Со чоколаден крем или со сладолед вафлите подготвени со апаратот за вафли Raf ќе бидат омилени на цело семејство.

апарат за вафли