- 51%

Апарат за палачинки

Original price was: 990.00ден.Current price is: 490.00ден.

Подгответе ги вашите омилени палачинки за миг.Рачен апарат за палачинки кој ќе ви замени еден куп алатки во вашата кујна.

Шифра: 778 Категорија:

Рачниот апарат за палачинки е многу практичен апарат за кој не се потребни кабли или батерии за да работи.Работата со него е многу едноставна, само додадете ги внатре посакуваните состојки и разматете убаво со рачката која се наоѓа на горниот дел од апаратот.Откако убаво ке изматете дирекно дозирајте во тавата.Овој апарат може да се користи за подготовка на палачинки,кремови,филови,омлет и  слчно.Деловите се безбедни за миење во машина за садови.

Во комплетот ќе добиете:
1хАпарат за матење палачинки