- 43%

Апарат за палачинки Raf-5208

Original price was: 1,390.00ден.Current price is: 790.00ден.

Подгответе вкусни палачинки без да користите тави кои најчесто знаат да ја залепат палачинката. Raf апаратот за палачинки има нелеплива облога, едноставен е за работа и ќе ви заштеди многу време во кујната.

Достапност: На залиха

Шифра: 9675 Категории: ,

Подгответе тенки и вкусни палачинки за вас и за вашето семејство. Ви го претставуваме Raf-5208 електричниот апарат за подготовка на палачинки. Raf апаратот за палачинки е многу едноставен за работа, се што треба да направите е да го вклучите, да почекате да загрее и е спремен за работа. Raf апаратот има нелеплива облога што го прави идеален за подготовка на совршени палачинки. Подгответе благи или солени палачинки или пак подготовка за пирушки, Raf секогаш ќе ви биде при рака. Во комплет со Raf апаратот добивате и сад во кој се става смесата, така нема да треба да користите дополнителни садови.

Raf-5208  има дијаметар од 20цм.

Во комплетот ќе добиете:

  • 1х Raf електричен апарат за палачинки 650w
  • 1х Сад за смеса

апарат за палачинки