- 43%

Апарат за мерење 3во1

Original price was: 690.00ден.Current price is: 390.00ден.

Одличен апарат кој ќе ја измери температурата,влажноста на воздухот и ќе ви го каже точното време. Работи на 1 ААА батерија и е достапен во бела боја.

Достапност: На залиха

Шифра: 6978 Категорија:

Термометар,хигрометар и часовник 3во1, одличен мал гаџет кој со сигурност ќе најде примена во вашиот дом. Пратете ја секогаш температурата во домот и заштедете на греење и ладење. Овој гаџет има и аларми кои можат да се наместат да сигнализираат при минимално или максимално постигната температура или влажност на воздухот. Часовникот може да се намести на 12 часовен и 24 часовен режим на работа.Може да стои самостојни или да се закачи. Работи на 1 ААА батерија која е вклучена во комплетот.

Во комлетот ќе добиете:
1х Апарат за мерење
1х ААА батерија