- 47%

Апарат за крофни Raf-247

Original price was: 1,690.00ден.Current price is: 890.00ден.

Подгответе вкусни мини крофнички кои ќе бидат рамномерно испечени и децата ќе ги обожаваат.

Достапност: На залиха

Шифра: 9612 Категории: ,

Со апаратот за крофни од брендот Raf ќе подготвите 6 вкусни мини крофни одеднаш. Моќноста од 850w и греачите на горната и долната плотна ќе се погрижат секогаш да имате целосни и убаво испечени крофнички.
Вградениот термостат ќе спречи прегревање,а со тоа и долготрајност на самиот апарат.
Апаратот за крофни има специјална нелеплива облога која многу лесно се чисти се што треба да направите е да пребришете со марамче.