- 60%

Анатомска Перница Memory

Од: 1,980.00ден790.00ден

Јадрото на оваа анатомска перница е изработено од 100% мемори пена која овозможува совршена потпора за вратот и главата.Навлаката е третирана со антиалергиска и антибактериска заштита и е со патент кој овозможува лесно одржување.Секое утро ќе се разбудите свежи и одморени без болки во вратот.

Шифра: 676 Категорија:

Анатомска перница

Анатомска перница Анатомска перница Анатомска перница Анатомска перница

Изберете големина:

30х50цм., 40х60цм.