- 63%

Анатомска Перница Evolution

Од: 2,690.00ден990.00ден

Неверојатно мека и удобна мемори перница која ќе се прилагоди на вашиот врат и глава. Јадрото е изработено од 100% високо квалитетна мемори пена со висока густина.Го намалува притисокот на вратот и рамењата во текот на ноќта,така секое утро ке се будите свежи и одморени.Доага во комплет со навлака која се отстранува и се пере во машина.

Шифра: 1779 Категорија:

Анатомска перница Evolution

Анатомска перница Evolution

Анатомска перница Evolution

Анатомска перница Evolution

Анатомска перница Evolution

Изберете опција

12цм., 14цм.