- 56%

Air Fryer Raf-5325 6L

Original price was: 8,990.00ден.Current price is: 3,990.00ден.

Подгответе вкусни оброци со апаратот за печење на топол воздух од брендот Raf. Започнете веднаш да приготвувате здрави оброци со 80% помалку масло за готвење.

Нема на залиха

Шифра: 10993 Категории: ,

Започнете веднаш да готвите како професионалец со апаратот за готвење на топол воздух (air fryer Raf). Едноставен за употреба, само додадете го вашето омилено парче месо или риба поставете ја температурата и времето на готвење и апаратот ќе започне со спремање.

Револуционерната технологија за печење на топол воздух овозможува месото да биде рамномерно испечено од сите страни.

Подгответе вкусно парче месо,риба,компир,апетисани или вкусни лепчиња можностите со аир фраерот Raf се неограничени.

Кошницата на апаратот има капацитет од 6Л и е обложена со нелеплива облога.

Нарачајте веднаш Raf аир фраер и како ПОДАРОК ќе добиете силиконски сад за печење кој ќе го спречи нередот и ќе го продолжи векот на самоиот апарат.

Во комплетот ќе добиете:

1х Air Fryer Raf-5325 6L 1500w
1x Решетка
1х Подарок силиконски сад за готвење

air fryer 5325 6l