- 33%

Air Fryer Raf-5272 12L

Original price was: 14,990.00ден.Current price is: 9,990.00ден.

Подгответ вкусни оброци со апаратот за готвење на топол воздух од брендот Raf и намалете ја употребата на масло за готвење и до 80%.

Достапност: Само 1 останато на залиха

Шифра: 9916 Категории: ,

Практичен апарат за готвење со помош на топол воздух со кој ќе подготвите вкусни оброци за целото семејство. Апаратот за готвење од брендот Raf има капацитет од дури 12L што е доволно да се зготват повеќе јадења одеднаш.
Поделен е на 2 корпи од по 6L кои можат да се користат оделно на различно време и на различни температури.
Едноствен е за користење, само додадете го вашето омилено парче месо наместете ја темературата и времето за готвење и за кратко време и имате совршено приготвено јадење.

Дигиталниот LED екран ќе ви овозможи брзо, лесно и прегледно да ја изберете посакуваната температура и време на готвење а ќе ви понуди и 10 готови програми за готвење на најразлични јадења.

Корпите на овој апарат за готвење се изработени од нелеплива облога и се лесни за одржување и чистeње

Подгответе месо,риба,морски плодови,апетисани,печено лепче и што и да посакате, можностите со овој апарат се неограничени.

Нарачајте го веднаш овој прекрасен апарат и како ПОДАРОК ќе ви испратиме 2 силиконски садови за готвење кој ќе ви го олеснат готвењето со овој апарат.

Во комплетот ќе добиете:

1х Air Fryer Raf-5272 12L 1700w+1700w
2x Решетка
2х Подарок силиконски сад за готвење

апарат за готвење на топол воздух Air Fryer