- 38%

Ранец Sweet Flowers

Original price was: 1,590.00ден.Current price is: 990.00ден.

Ранец за секаква употреба, можете да го носите на училиште или на патување. Изработен е од трајни и квалитетни материјали со ергономски рачки кои совршено ќе се прилагодат на вашите рамења.

Шифра: 12410-4 Категорија:

Ранец за секаква употреба, можете да го носите на училиште или на патување. Изработен е од трајни и квалитетни материјали со ергономски рачки кои совршено ќе се прилагодат на вашите рамења.

  • Ергономски рачки
  • Приближна димензија: 43х30х23цм.
  • 4 патенти