- 43%

Ранец Sportxile

Original price was: 1,390.00ден.Current price is: 790.00ден.

Ранец за секаква употреба, можете да го носите на училиште или на патување. Изработен е од трајни и квалитетни материјали со ергономски рачки кои совршено ќе се прилагодат на вашите рамења.

Шифра: 12410-6 Категорија:

Ранец за секаква употреба, можете да го носите на училиште или на патување. Изработен е од трајни и квалитетни материјали со ергономски рачки кои совршено ќе се прилагодат на вашите рамења.

  • Ергономски рачки
  • Приближна димензија: 43х30х23цм.
  • 3 патенти
  • Достапен во 3 бои