- 40%

Ранец Sing

Original price was: 1,490.00ден.Current price is: 890.00ден.

Ранец за секаква употреба, можете да го носите на училиште или на патување. Изработен е од трајни и квалитетни материјали со ергономски рачки кои совршено ќе се прилагодат на вашите рамења.

Шифра: 12410-7 Категорија:

Ранец за секаква употреба, можете да го носите на училиште или на патување. Изработен е од трајни и квалитетни материјали со ергономски рачки кои совршено ќе се прилагодат на вашите рамења.

  • Ергономски рачки
  • Приближна димензија: 43х30х23цм.
  • 3 патенти
  • Достапен е во 5 бои